6:23 , петак , 14 децембар 2018
Početna / BIJELJINA / FUDBALERI RADNIKA POBIJEDILI SU BANJALUČKI BORAC SA 3:0 /VIDEO/

FUDBALERI RADNIKA POBIJEDILI SU BANJALUČKI BORAC SA 3:0 /VIDEO/

U okviru 19. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, na gradskom stadionu fudbaleri Radnika pobijedili su banjalučki Borac sa 3:0. Bijeljinci su u potpunosti nadigrali goste, rano postigli dva pogotka I kontrolisali veći dio utakmice, dozvolivši Banjalučanima tek nekoliko poluprilika u drugom poluvremenu. Prvi gol djelo je Beširovića poslije dobre akcije Pece I Đurića z 10 minutu, čime je nagovješten krajnji ishod meča. Samo dva minuta kasnije, Hadžić je kaznio usporenu i vjerovatno šokantnu odbranu Borca, jer je nakon solo akcije iz drugog pokušaja iz mrtvog ugla matirao Savatovića za 2:0. Najbliži golu Borac je bio u 70. minutu kada je Karić pogodio stativu. Gosti su do kraja pritiskali, Radnik je čuvao rezultat, što mu je ostavilo prostor  za brze kontra napade. Jedan takav uspješno je realizovao mladi rezervista Bradonjić pogotkom za konačnih 3:0. Ovim trijumfom izabranici Mladena Žižovića izbili su na 6. mjesto, dok je Borac pao na 8.poziciju na tabeli Premijer lige.