1:49 , четвртак , 18 октобар 2018
Početna / BIJELJINA / NIZ OD 6 UTAKMICA BEZ PORAZA /VIDEO/

NIZ OD 6 UTAKMICA BEZ PORAZA /VIDEO/

Fudbaleri Radnika pobijedili su na Gradskom stadionu u Bijeljini u okviru 2. kola Lige za prvaka BiH ekipu Sarajeva rezultatom 1:0. Bordo tim je bolje otvorio utakmicu, a posebno je raspoložen bio Velkoski. Prvo je u osmoj minuti imao dva pokušaja, ali je iz dobrih situacija izblokiran, dok je u 20. minuti uputio šut  u mrežu Lučića, ali je čuvar mreže domaćeg tima zaustavio udarac. Radnik je prvi put ozbiljnije zaprijetio u 37. minuti kada je Srećković uputio slab šut u Pavlovića iz dobre pozicije. S druge strane Rahmanović se našao sam pred Lučićem, koji mu je sjajno odbranio. I pored izvanrednih prilika, prvih 45 minuta mreže oba tima su mirovale, pa se na pauzu otišlo bez golova. Na početku drugog poluvremena, već u 52 minutu, veliku šansu promašio je Rahmanović. Na drugoj strani je ubrzo uslijedila kazna. Naime, Srećković je samo dva minuta kasnije, preciznim udarcem iz velike udaljenosti, doveo domaći tim u vodstvo. Ispostavilo se da je to bio ključan trenutak u meču. Do kraja susreta nije bilo većih uzbuđenja pa su Plavi slavili zasluženu pobjedu.