5:40 , subota , 19 avgust 2017
Početna / SPORT / PARTIZAN ISPAO, ALI POKAZAO KLASU U PIREJU

PARTIZAN ISPAO, ALI POKAZAO KLASU U PIREJU

Fudbaleri Partizana nisu uspjeli da se plasiraju u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona, remizirali su sa Olimpijakosom 2:2 (1:1) u revanšu u Pireju.

105697

Crno-bijele su koštali jeftino primljeni golovi u Grčkoj i u Beogradu gdje su poraženi 3:1, pa su eliminisani iz borbe za elitno takmičenje ukupnom rezultatom 5:3.

Međutim, tim Miroslava Đukića nije razočarao navijače i srpsku fudbalsku javnost, štaviše, pokazao je da ima kvalitet da se nosi sa mnogo bogatijim evropskim klubovima.

Srpski vicešampion je nadigrao grčkog velikana tokom većeg dijela meča na prepunom Karaiskakisu i najavio lijepu fudbalsku jesen.

Partizan je imao više od igre u Pireju, posebno u prvih 45 minuta, ali je Olimpijakos skoro savršeno koristio svoje šanse i iz tri šuta postigao dva gola koja su stavila tačku na dvomeč početkom drugog poluvremena.

Olimpijakos ide u baraž za Ligu šampiona, dok će Partizan sezonu na međunarodnoj sceni nastaviti u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope.