11:52 , четвртак , 19 јул 2018
Početna / SPORT / PARTIZANU SAMO BOD PROTIV VOŽDOVCA,HUMSKOM ODJEKIVALO“UPRAVA NAPOLJE“

PARTIZANU SAMO BOD PROTIV VOŽDOVCA,HUMSKOM ODJEKIVALO“UPRAVA NAPOLJE“

Partizan i Voždovca odigrali su nevjerovatan meč u prvom proljećnom kolu Superlige, viđeno je nekoliko preokreta i autogol, a pobednika nije bilo – 3:3 (1:1).

14245349883881

Crno-beli su dva puta vodili, Voždovčani su uspjevali da se vrate, zatim su i poveli u 78, ali je Partizan uspjeo da se spase autogolom u 86. minutu,

Lider Jelen Superlige upisao je tako treći remi u sezoni, a priliku da smanji svoj zaostatak na četiri boda imaće šampion Crvena zvezda, koja u ponedeljak zatvara kolo na gostovanju Radničkom u Nišu.

S druge strane, ekipa Zorana Milinkovića, koja je odigrala hrabro u Humskoj, stigla je do petog remija i sa 17 osvojenih bodova odvojila se od ekipa iz opasne zone na 11 mestu.

U prvom proljećnom kolu posle pauze od dva i po meseca, Partizan je poveo u 14. minutu golom Nikole Ninkovića, a izjednačio je Davor Škerjanac u 26. minutu. Ipak, novo vođstvo crno-belima doneo je Branko Ilić u 50. minutu, a posle toga Voždovac je preokrenuo preko, bivšeg igrača crno-belih, Obiore Odite u 74. minutu i Miloša Džugurdića, momka koji je ponikao u Teleoptiku, u 79. minutu.

Bod Partizanu doneo je Predrag Stanimirović autogolom u 85. minutu.

Najvećim dijelom utakmice,pristalice Partizana su skandirale „Uprava napolje“ i „Eto Vam Vučić“