13:40 , subota , 25 mart 2017
Početna / SPORT / PORAZ ZVEZDE U MOSKVI

PORAZ ZVEZDE U MOSKVI

Crvena zvezda poražena je na gostovanju moskovskom CSKA u okviru 22. kola Evrolige – 102:80.
ZVEZDA MOSKVAMoskovljani su upisali 16. pobjedu i nastavili borbu sa madridskim Realom za prvo mjesto, dok je prvak Srbije na petom mjestu sa učinkom od 12 pobjeda i 10 poraza.
Crveno-bijeli su dobro počeli, stvorili su pet poena prednosti, ali je domaćin nadrealnim šutem (7/8 za tri) već do isteka prvih deset minuta košarke u potpunosti preuzeo kontrolu, da bi na poluvrijeme otišao sa 12 poena viška.
Pokušala je ekipa Dejana Radonjića u nastavku da se približi i eventualno uđe u završnicu sa kakvom-takvom šansom, ali su „Armejci“ svaki put imali odgovor na Zvezdine serije. Na kraju su slavili veoma ubjedljivo, nanijevši rivali najubjedljiviji poraz u ovoj sezoni, ujedno mu se i revanširavši za poraz u Beogradu 29. decembra.