• 27 / 10 / 2020
DŽEKO I ROMA PRVI ZAUSTAVILI MILAN
  • 129
  • 0

Fudbaleri Milana remizirali su sa Romom 3:3 (1:1) u poslednjoj utakmici 5. kola italijanske Serije A.

U sjajnom meču na San Siru "rosoneri" su bez maksimalnog učinka u šampionatu ostali šest minuta pre kraja.

Tada je Albanac Maraš Kumbula pogodio poslije kornera i donio bod Rimljanima, koji su prvi uspeli da ostave Milan bez pobede u Seriji A.

Samo četiri minuta činilo se da će Zlatan Ibrahimović biti opet junak bivšeg prvaka Evrope nakon što je iz penala postigao drugi gol, ali se i Roma pitala.

Čak tri puta uspjela je da stigne preko Edina Džeka, Džordana Veretua i na kraju Kumbule kako bi "ukočila" Milan.

Za domaćina je još pogodio Aleks Salemakers, koga je zamijenio u 73. minutu bivši vezista Donjeg Srema i čačanskog Borca Rade Krunić.

Uprkos remiju, Milan je ostao prvi, dok je Roma tek deveta.

Izvor: Agencije