• 25 / 10 / 2019
HRABRI I ŽESTOKI PARTIZAN OSTAO BEZ BODOVA: JUNAJTED POBIJEDIO U BEOGRADU!
  • 27
  • 0

Fudbaleri Mančester junajteda slavili su kao gosti protiv Partizana sa 1:0 u utakmici trećeg kola u L grupi Lige Evrope.

Bila je to veoma uzbudljiva utakmica sa dosta prilika za gol, na kraju, utisak je da su favorizovani gosti imali mnogo sreće, jer ih je Partizan u potpunosti nadigrao.

Imali su crno-beli veliki broj prilika naročito u drugom delu susreta, ali nisu imali koncentracije u finišu, a ni odluke sudije iz Španije Havijera Estrade, kada nije dosudio bar penal posle situacija u 66. i 67. minutu, nisu im išle na ruku.

Junajted je u meč ušao sa 11 mečeva bez pobede u gostima u svim takmičenjima, seriju su nažalost prekinuli u Beogradu, ali kako je sve izgledalo na terenu, Partizan je veoma lako mogao ne samo da stigne do boda, već i da slavi ubedljivu pobedu.

Igračima trenera Save Miloševića treba čestitati na svemu, na borbenosti, zalaganju, odnosu prema igri. Konačno i na prikazanoj igri jer su, utisak je, nadigrali velikog protivnika i samo je nedostatak koncentracije napadača u finišu sačuvao mrežu Junajteda, koji je posebno inferioran bio u drugom poluvremenu.