• 04 / 11 / 2019
LACIO "SAPLEO" MILAN, REMI U FIRENCI
  • 31
  • 0

Fudbaleri Lacija pobedili su Milan rezultatom 2:1 u poslednjoj utakmici 11. kola italijanske Serije A.

Duel Lacija i Milana na "San Siru" kao i obično privukao je veliku pažnju.

Prvo poluvreme je bilo vrlo interesantano, pošto je Lacio preko sjajnog Ćira Imobilea došao do prvog gola posle 25 mintua igre, ali se nije Lacio dugo radovao.

Posle samo tri minuta igre, Milan je stigao do izjednačenja, kada je Bastos postigao autogol i tim rezultatom se otišlo u svlačionice na "veliki odmor". U nastavku susreta, Milan jeste nešto više pretio, ali do gola nisu mogli.

Lacio je zato preko Hoakina Koree u 83. minutu susreta postigao drugi, ispostaviće se pobedonosni pogodak i upisati nova tri boda koja ih stavljaju na poziciju 4 sa samo bodom zaostatka za večitim rivalom, ekipom Rome, koja je na poziciji 3.

Interesantan duel smo imali prilike da posmatramo na stadionu "Artemio Franki" gde je ekipa Fiorentine ugostila Parmu, a taj susret je završen podelom bodova i rezultatom 1:1.

Gosti su do vođstva došli preko fudbalera iz Obale Slonovače – Žervinja, posle nekih pola sata fudbala. "Viola" je do poravnanja došla već početkom drugog poluvremena, kada je Kastrovili zatresao mrežu Parme.