• 25 / 11 / 2019
BOLONJA DO BODA U NADOKNADI, MIHAJLOVIĆ MEĆ GLEDAO IZ RIMA
  • 137
  • 0

Fudbaleri Bolonje i Parme odigrali su na stadionu "Renato Dal' Ara" nerešeno 2:2 u susretu 13. kola Serije A.

Bio je to treći remi tima Siniše Mihajlovića u poslednjih deset utakmica u Seriji A, a domaćini su do boda došli bukvalno u poslednjim trenucima meča.

Naravno, Siniša Mihajlović je još jednom bio u centru pažnje pre utakmice, iako je posle presađivanja koštane srži morao da ostane kod kuće u Rimu.

Navijači Bolonje su razvili transparent na kom je pisalo "Napred Siniša, naš ratniče!", a tom prilikom putem video veze Siniša je direktno pozdravio navijače koji su uzvikivali "Za Sinišu, ole".

Što se tiče samog meča, Parma je prva stigla do gola i to u 17. minutu. Bio je to sjajan udarac švedskog reprezentativca Dejana Kuluševskog, šutirao je levom nogom sa 18 metara, lopta je završila kraj desne stative u mreži - 0:1.

Pet minuta pre odlaska na odmor Bolonja je stigla do izjednačenja. Posle kornera, najviši u skoku bio je Argentinac Rodrigo Palasio.

Gosti su ponovi stekli prednost i to u 71. minutu. Posle brze kontre na asistenciju Jana Kucke, Simone Jakopini je zatresao mrežu domaće ekipe.

I kada se očekivalo da će gosti odneti ceo plen, posle konrena, Nehuen Paz je vratio loptu u peterac glavom, a na pravom mestu bio je Blerim Džemaili koji je prosto zakucao pod prečku.